پرده هوا میتسویی تک فاز مدل BM-4018-L/Y

محصول جدید

پرده هوا میتسویی Mitsuei

مشخصات کلیدی

  • مجهز به سوپر مگنت

  • دارای دیمر دور متغیر

  • مجهز تیغه های ایرفول جهت هدایت هوا

  • بدون کویل

  • نصب آسان

  • 18 ماه گارانتی

جزییات بیشتر

3,800,000 تومان

  • کم مصرف
  • سفید

مشخصات

کویلندارد
اقلام همراهدفترچه راهنما
مدت گارانتی18 ماه

اطلاعات بیشتر

پرده هوا میتسویی تک فاز مدل BM-4018-L/Y

پرده هوا بدون کویل میتسویی مدل FM-4018-L/Y در کاربرد اداری و تجاری از پرفروش ترین مد‌ل‌های پرده هوا میباشد. این دستگاه با توجه به ارتفاع درب‌ها می‌تواند راندمان مشخصی داشته باشد. نصب موفق و تنظیم تیغه های نازل و با توجه به عامل فشار منفی و یا مثبت ساختمان در محل نصب، می‌تواند نقش مهمی در بالا بردن راندمان عملکرد پرده هوا داشته باشد.

 

این سری از پرده هوا با توجه به داشتن امکان اتوماتیک شدن با باز و بسته شدن درب ها، بررسی کم تردد بودن یا پرتردد بودن درب را لازم خواهد داشت. به بیان ساده تر در صورت تردد کم استفاده از امکان اتوماتیک پرده هوای میتسویی سری FM توصیه می گردد.

 

نصب پرده هوا در داخل و بالای سر درب صورت می‌گیرد. در یک توضیح کلی پرده هوا قسمتی را مکش می‌کند که قرار به حفاظت آن است مگر در سردخانه های زیر صفر که مجبور به نصب بیرون درب هستیم.

 

اين سري از پرده هواهای میتسویی دارای هيچگونه عملکرد سرمایس و گرمایش نیستند و صرفا در محل قرارگیری هواي موجود را مکش و پرتاب می‌نمایند.

نصب دستگاه در صورتی که بالای سر درب دیوار باشد به سادگی انجام می‌گیرد، ولي در اغلب موارد بالاي درب ها پنجره يا کتيبه شيشه اي است که در این شرایط نياز به ساخت کلاف فلزي دارد.

این دستگاه در بالای سر درب فضایی به ارتفاع 26 سانتیمتر نیاز دارد. در صورتيکه در بالاي سر درب ارتفاع کافي نباشد امکان نصب عمودي در يک طرف درب امکان پذير می باشد.

 

بدنه این محصول از جنس آلومینیوم، آهن یا ABS می باشد که در رنگ اصلی سفید و رنگ های سفارشی طوسی، مشکی، زرد و... تولید می‌ گردد. در صورت سفارش در رنگی به غیر از سفید، به قیمت محصول 15 درصد اضافه می گردد که تحویل آن 7 الی 20 روز کاری به طول می انجامد.

 

پرده هوا بدون کویل میتسویی

 

ویژگی ها و مزایا پرده هوا بدون کویل میتسویی مدل -4018-L/Y :

پرده هوا میتسویی  تک فاز بوده و با موتور دو دور ارائه می گردند.

پرده هوا میتسویی  فاقد کویل گرمایشی می باشد.

این دستگاه دارای ریموت کنترل مجهز به تایمر و چراغ LED وضعیت دستگاه می باشد.

پرده هوا میتسویی  مجهز به سوپر مگنت جهت روشن و خاموش شدن اتوماتیک با باز و بسته شدن درب می باشند.

کد های L/Y در انتهای محصول نشان گر قابلیت نصب در بالای درب ورودی را نشان می دهد.

امکان سفارش با عایق صوتی برای کاهش صدا با پرداخت هزینه جداگانه وجود دارد.

گارانتی و خدمات پس از فروش پرده هوا بدون کویل میتسویی

تمامی دستگاه های پرده هوای تولید شرکت میتسویی دارای 24 ماه گارانتی این شرکت و 10 سال خدمات پس از فروش در سراسر کشور می باشند.

نظرات